SIA “Latvija Statoil” darbības pamatā ir augsti vides, drošības un veselības politikas standarti. Jūsu izvēlētais tehnoloģiskais process ir cieši saistīts ar Statoil vīziju par nulles kaitējumu apkārtējai videi. Statoil atzinīgi novērtē un iesaka arī citiem Statoil sadarbības partneriem Jūsu piedāvātos pakalpojumus.

Edgars Šulckis
DUS uzturēšanas un ekspluatācijas speciālists
03.09.2010. Rīga

Spiediens.eu veica kvalitatīvu bruģa, betona un akmens segumu atmazgāšanas darbus TC “Domina” ieejām un galvenās ieejas laukumam. Tīrīšanas procesā tika notīrītas košļājamās gumijas, krāsu traipi, auto gumijas riepu nospiedumi un citi neatmazgājami traipi. Darbinieki darbus veica pēc TC “Domina” darba laika, līdz ar to apmeklētāji netika apgrūtināti. Iesaku šos www.spiediens.eu pakalpojumus arī citiem klientiem.

Egīls Rocis
TC “Domina” tehniskais direktors
07.04.2011. Rīga

Rekomendējam spiediens.eu kā uzticamu un profesionālu partneri industriālajā augstspiediena mazgāšanā. Augstu vērtējam Jūsu kompānijas darbinieku profesionālo kompetenci, jo veicamie darbi tika paveikti kvalitatīvi, sadarbība bija operatīva un iekļāvās paredzētajā projekta laikā.

Juris Svarinskis
PER AARSLEFF A/S projektu vadītājs
05.07.2011. Rīga

Starp SPIEDIENS.eu un SIA “RBSSKALS Serviss” ir izveidojusies ilgstoša sadarbība objektā „OSTAS SKATI”, Matrožu ielā 15, Rīgā, kuras ietvaros SPIEDIENS.eu profesionāli veicis augstspiediena mazgāšanu uz piebraucamajiem ēkas ceļiem, ietvēm un bruģakmens segumu. Ar kopējo sadarbību esam ļoti apmierināti.
SIA “RBSSKALS Serviss” var ieteikt Spiediens.eu, kā uzticamu un profesionālu partneri ūdens augstspiediena mazgāšanā.

Pauls Upenieks
SIA „RBSSKALS Serviss” valdes loceklis
08.11.2011

Spiediens.eu veica mūsu vasaras terases tīrīšana darbus. Patika paveiktā darba kvalitāte un attieksme pret mums, kā pret klientu. Tīrīšanas procesa laikā netika traucēti mūsu viesnīcas viesi, kas ir svarīgi šajā darbības sfērā.

Ilja Mendelsons
Viesnīcas Europa Royale Rīga direktors
18.05.2012

Mūsu uzņēmums sadarbojās ar Spiediens.eu pirmo reizi. Spiediens.eu ir veicis visus tīrīšanas darbus pēc mūsu negadījuma ar ugunsgrēku – griestu, sienu, kolonnu u.c., darbs tika paveikts kavalitatīvi un savlaicīgos termiņos, jo darbi tika veikti arī nakts stundās. Darbs tika veikts profesionāli, jo netraucēja paralēli strādāt arī mūsu darbiniekiem, kas ir būtisks faktors mūsu uzņēmumam. SIA “DOKA LATVIA” atzinīgi vērtē esošo sadarbību un rekomendē Spiediens.eu darbu veikšanai. Jo varu droši teikt, turpmāk, ja būs nepieciešamība, izmantosim viņu pakalpojumus arī nākotnē.

Juris Bariss
SIA “Doka Latvia” noliktavas vadītājs
30.05.2012.

SIA Scania Latvia, Tīraines iela 13, Rīga, LV 1058