Jumtu un noteku tīrīšana

Par jumtu un noteku tīrīšanu

Mūsu augstspiediena mazgāšanas tehnoloģija ir nepieciešama, kad uz ēku jumtiem ir izveidojušās sūnas, aļģes un citas sēnītes. Sūnās un citos mikroorganismos ilgi saglabājas mitrums, kas sasalšanas un atkušanas rezultātā bojā jumta virsmu. Šī procesa rezultātā šindeļa plāksnes keramiskās granulas tiek zaudētas. Keramiskās granulas ir aizsargslānis bituma šindelim no saules ultravioletajiem stariem, ja tās tiek zaudētas, tad bituma materiāls tiek pastiprināti bojāts, kas savukārt izraisa nokrišņu caurplūšanu ēkā. Jumta mazgāšanas procesā izmantojam šim darbam paredzētu, speciālu jumta mazgāšanas iekārtu, tādējādi aizsargājot keramiskās granulas. Izmantojot mūsu jumta augstspiediena mazgāšanas tehnoloģiju, Jūs maksimāli paildzināsiet Jūsu jumta kalpošanas ilgumu un palīdzēsiet jumtam pildīt viņa funkcijas.

Jumtu segumu veidi

– Šindelis,

– Dakstiņš,

– Skārds,

– Šīferis

Netīrumi un to tīrīšanas veidi

– Sūna, aļģe un citi mikroorganismi – ja sūna ir izaugusi lielā daudzumā, tad sākumā tā tiek novākta mehāniski, pēc tam sūna un aļģe tiek samitrināta un atkarībā no jumta seguma tiek piejaukta tīrīšanas līdzeklis (dabai draudzīgs), kas palīdz vieglāk atdalīt sūnu un aļģi no jumta seguma. Pēc tam jumta segums tiek tīrīts ar speciāli šim darbam paredzēto mazgāšanas iekārtu,

– Koku zari, lapas – tās uzkrājas jumta notekās un tiek tīrītas ar rokām izmantojot kāpnes un ja nepieciešams pacēlāju

Virsmu atjaunošana un pēcapstrāde

– Jumts tiek apstrādāts ar speciālu vielu lai novērstu sūnu un aļģes augšanu tuvākā laika posmā,

– Skārda jumtu krāsošana.

-Azbesta cementa šīfera atjaunošana ar šim nolūkam paredzēto hidroizolācijas un pret plaisāšanas krāsu, kas veido membrānu azbesta betona virsmai neļaujot atdalīties azbesta putekļiem, kuru atdalīšanos no azbesta cementa šīfera veicina atmosfēras nelabvēlīgā ietekme.

Pirms un pēc rezultāts

Spiediens

Tīrīšanas uzņēmums

Kontakti

info@spiediens.eu

+371 27766530

Privātuma politika