Ultra augstspiediena tīrīšana

Par ultra augstspiediena tīrīšanu

Ūdens augstspiediena strūkla līdz pat 2800bar

Mūsu uzņēmumam ir īpaši jaudīga mobila ūdens augstspiediena iekārta kuras ūdens strūklai ir līdz pat 2800bar liels spiediens!!!

Tīrīšana ar ūdens augstspiediena palīdzību ir daudzpusīga, efektīva un videi draudzīga metode. Tā ir īpaši piemērota noturīgu piesārņojumu noņemšanai, dažādu virsmu renovācijai, kad citas metodes (smilšu strūkla, pneimo āmurs, perforators) nav pieļaujamas vai racionālas. Mūsu uzņēmums izmanto ūdens augstspiediena iekārtas ar ūdens spiedienu no 100 līdz 2800 bāriem.

Nozares, kurās var pielietot mūsu iekārtu

  1. Būvniecības nozare – betona pamatnes sagatavošana (raupināšana), bojāta betona un nepietiekami izturīgu betona detaļu noņemšana, betona renovācija – bojātu betona konstrukciju armatūras / stiegrojuma attīrīšana no betona.
  2. Lidlauki, ceļi – krāsu slāņu (marķējumi), izolācijas un gumijas abrāzijas tīrīšana. Ar mūsu iekārtu virsma tiek attīrīta un segums netiek sabojāts.
  3. Ražošanas / Rūpniecības nozare – ūdens augstspiediena tīrīšana telpām un iekārtām ir īpaši efektīva, lai noņemtu taukainas un lipīgas vielas, kā arī cietus piesārņojumus, piemēram, katla nogulsnes, krāsas slāņus un nosēdumus.
  4. Metāla apstrādes un renovācijas nozare – vecās krāsas un rūsas tīrīšana no kuģiem, metāla konstrukcijām. Priekšrocības salīdzinot ar smilšu strūklu, nerodas papildus piesārņojums, kas ir jāutilizē – smilts kopā ar krāsu. Tās ir papildus izmaksas!
  5. Tvertnes, konteineri – tos attīram no produktu atliekām, lai nerastos kvalitātes problēmas uzglabāšanas un ražošanas procesos. Ar ūdens augstspiediena strūklu spējam notīrīt netīrumus un pārklājumus, piem. krāsas, cementa nosēdumu, bitumees, smalku javas slāņu, gumijas abrāzijas, epoksīdsveķu, poliuretāna, eļļu utt.

Augstspiediena tīrīšana

Spiediens

Tīrīšanas uzņēmums

Kontakti

info@spiediens.eu

+371 27766530

Privātuma politika